Hala 5

 

Kontaktujte nás na:


e-mail

Zateplená ocelová hala postavená renomovanou společností Llentab, s. r. o. systémem ocelové šroubované rámové příhradové konstrukce. Nosný systém je tvořen vazníky z tenkostěnných, za studena tvarovaných otevřených profilů. Vazníky tvoří spolu s hlavními podporami konstrukce tuhý rám kloubově kotvený ke spodní stavbě. Nosné sloupy konstrukce jsou složeny z dvojice C – profilů. Všechny prvky nosné konstrukce jsou žárově zinkovány.
Opláštění stěn LLENTAB typ 3 je skladba, která paždík konstrukce využívá jako distanční profil. Vnější plech je montován přímo na paždík, mezi vnitřní plech a paždík je vložen distanční profil pro přerušení tepelného mostu. Síla tepelné izolace je od 120–250 mm. Celková síla stěny pro izolace 150 mm vč. trapézových plechů je 225 mm.
Střešní konstrukce má dvě vrstvy trapézového plechu, distanční profily, tepelná izolace (síla izolace 100–250 mm), pározábrana splní nejnáročnější požadavky na tepelnou izolaci střešního pláště.
Podlahy jsou z leštěného drátkobetonu s vysokou nosností.
Hala číslo 5 má rozměr 60 x 25 m, plochu 1500 m². Do haly je možno vjíždět kamiony. Hala je rozdělena na tři prostory o výměře 610 m², 645 m² a 245 m², je zateplena, vytápěna plynem, připojena na elektrickou energii, vodu a kanalizaci.

© 2018 Sklady Praha 10