Sklady Praha 10, s. r. o. nabízí k pronájmu kanceláře,
skladové haly a venkovní zpevněné plochy.

 

Nabízíme k podnájmu


Od 1.1.2022: Zateplenou ocelovou halu o celkové výměře 1 800 m2. Hala je vybavena samostatným teplovzdušným topením, které si uživatel reguluje sám dle vlastních potřeb. Součástí haly jsou kancelářské prostory, kuchyňka a sociální zařízení, zvlášť pro muže a ženy. Výměra kancelářských prostor a sociálního zařízení činí 334 m2. Hala má samostatný elektroměr, plynoměr i vodoměr. Více informací zde.
Cena: K jednání + (energie a služby)


Od 1.1.2022: Část zateplené ocelové haly o celkové výměře 655 m2. Hala je vybavena samostatným teplovzdušným topením, které si uživatel reguluje dle vlastních potřeb. V hale je k dispozici sociální zařízení a kancelář. Hala má samostatný elektroměr, plynoměr i vodoměr. Více informací zde.
Cena: K jednání + (energie a služby) Více informací je možné získat na telefonním čísle 723 527 120


Sídlem společnosti je Bečovská ulice číslo popisné 939, Praha 10 – Uhříněves. Zapsána byla do obchodního rejstříku již v roce 2001 pod názvem Vladimír Poličanský – Zahrádkářské centrum s. r. o. Současný název Sklady Praha 10 plně vystihuje hlavní činnost. Kromě skladů vlastní firma Obchodní centrum Říčany po pravé straně silnice při vjezdu do města. Majitelkou společnosti je Miroslava Poličanská.

 

Pronájem kanceláří. Kanceláře jsou klimatizované, mají sociální zázemí, datové rozvody a jsou připojeny na pult centralizované ochrany.

 

Skladové haly. Mají vestavěné kanceláře, vysoce zátěžové podlahy z leštěného drátkobetonu, umožňují vjezd kamionů, možnost vytápění a datové rozvody.

 

Venkovní zpevněné plochy. Jsou oplocené, střežené 24 hodin denně, přístupné pro kamionovou dopravu.

 

Pronájem obchodů. Areál kdysi známý jako zahradnictví SEMPRA najdete při vjezdu do Uhříněvsi po levé straně silnice spojující Prahu ze Strašnic s Říčany, Kostelcem nad Černými Lesy a pokračující do Kutné Hory. Představte si, že vyjedete z Václavského náměstí po Vinohradské třídě a bez jediného odbočení dojedete po 20 km a čtvrt hodině jízdy autem k areálu.

 

 

© 2020 Sklady Praha 10