Hala 6

 

Kontaktujte nás na:


e-mail

Nezateplená ocelová hala postavená renomovanou společností Llentab, s. r. o. systémem ocelové šroubované rámové příhradové konstrukce. Nosný systém konstrukce je tvořen vazníky z tenkostěnných, za studena tvarovaných otevřených profilů. Vazníky tvoří spolu s hlavními podporami konstrukce tuhý rám kloubově kotvený ke spodní stavbě. Nosné sloupy konstrukce jsou složeny z dvojice C – profilů. Všechny prvky nosné konstrukce jsou žárově zinkovány.
Opláštění je jednoduché, efektivní, zachovávající nejvyšší kvalitu. Tisícům klientů po celé Evropě slouží neizolované stěny LLENTAB k jejich plné spokojenosti. Ve standardním stěnovém plechu VP45 - 0,5 mm jsou při výrobě vyraženy montážní otvory, které jednoznačně určují místa, ve kterých je opláštění připevněno na ocelovou konstrukci. V paždících jsou také vyraženy montážní otvory, takže opláštění nelze smontovat "šejdrem". Konstrukce i opláštění fungují jako velká stavebnice MERKUR. V případě, že se uživatel haly rozhodne opláštění upgradovat na izolované, stačí přidat distanční profil, izolaci, pározábranu a vnitřní plech a z neizolované stěny se stane izolovaná LLENTAB typ3.
Střešní konstrukce je neizolovaná střecha, která je složena ze střešní krytiny TP46 (pro vyšší sněhová zatížení TP45), která je vyrobena z pozinkovaných plechů síly 0,63 mm, povrchově upravených polyesterovým lakem. Rubová strana střešního plechu je standardně vybavena vrstvou proti odkapávání sražené vlhkosti. Střešní krytina je montována na vaznicích (Z-profilech). Díky montážním otvorům vyraženým jak ve střešní krytině, tak i ve vaznicích ulehčuje systém LLENTAB montáž a tím snižuje možnost případných netěsností neizolovaného střešního pláště.
Hala číslo 6 má rozměr 30 x 18 m, plochu 550 m². Do haly je možno vjíždět kamiony. Hala je připojena na elektrickou energii.

© 2018 Sklady Praha 10